Jump to content

Zenon52

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zenon52's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hi I think in Fishing Planet should be Motorboat Jesion from Poland.
 2. Hi Need in Fishing Planet Winklepicker. Example with real life: Jaxon INTENSA GTX Winklepicker
 3. Hi Need new elements in Finshing Planet on steam: 1. Find daily gift with random reward and send to random player 2. Better economy 3. Clouds with animation 5. Ray Tracing 6. More waterways in Europe 7. Universal headlamp for all caps 8. Maybe separate map with waterways dedicated on country 9. Premium missions 10. Boat with seat for another player (invite to boat) 11. New information on chat: individual player record, ect. 12. New fish from Poland: "Karp zatorski"
 4. Odra is good idea. In Odra are: Asp, Ide, Squalius cephalus, Common bream, Common roach, Zander, Northern pike, Silver carp and more.
 5. Maybe: Neman River(Country: Belarus, Lithuania, Russia) Augustów Canal(Country: Poland, Belarus) Olza River(Country: Poland, Czech Republic) Dunajec River(Country: Poland, Slovakia) Bug River(Country: Poland, Belarus, Ukraine) Lusatian Neisse River(Country: Czech Republic, Poland, Germany)
 6. Witam. Będzie może kiedy w Fishing Planet licencjonowany sprzęt wędkarski np. firm: Jaxon, Konger, Mikado, Dragon?.
 7. Wtam Jak na razie osiągnięcia tylko wewnątrz gry?. Jaka jest szansa ,że będą osiągnięcia na steam(chodzii mi o te co zdobywa się na steam i można je pokazać w gablocie osiągnięć na profilu na steam)?.
 8. Witam Gra Fishing Planet na steam jest wciąż fajną grą wędkarską ale powinna być lepszą grą wędkarską w przyszłości. Opiszę w punktach co mogłoby by sprawić by gra była lepsza, oczywiście zdaje sobie sprawę ,że wiele rzeczy wymaga czasu i nie wszystko co mówi społeczność da się zrealizować w grze. 1. Aspekt Wizualny Fajnie gdy gra została polepszona wizualnie, lepiej wyglądające niebo, może lekka poprawa grafiki, może jakieś nowe filtry graficzne, więcej ustawień graficznych. Gra powinna wyglądać świeżo i nieco bardziej atrakcyjnie. 2. Łowisko w Polsce Skoro obecnie jest mapa w Europie(Europejskie łowiska) to fajnie gdyby było jakieś polskie łowisko szczególnie kiedy według mnie w Fishing Planet gra sporo graczy z Polski. Mogłoby być to np. Jezioro Czchowskie. 3. Podróże Jak wiemy podróż do wielu łowisk kosztuje i może być to wciąż ciężki temat dla nowych graczy ponieważ wiele łowisk może właśnie być uznawanych za zbyt drogie. Może warto rozważyć aby nie powstało jakieś nowe lepsze łowisko z podróżą za darmo ale do kupna jako dlc na steam. Ewentualnie trzeba pomyśleć czy podróże właśnie nie odstraszają nowych graczy ze względu na wysokie ceny podróży na łowiska. 4. Spodnie Moim zdaniem powinny być inne spodnie do nabycia, takie spodnie mogłyby ciekawe wyglądać a zaraz pozwalać zabrać więcej sprzętu na łowisko ponieważ można by włożyć jak w rzeczywistości powiedzmy haczyki do kieszeni w spodniach. 5. Latarka do czapek Szkoda ,że nie ma możliwości montowania latarki na rożnych czapkach(na daszku czapki). Z tego co widzę jest jedna czapka z latarką przez co czapki z dlc nie sprawdzają się w nocy. Trzeba by o tym pomyśleć. To niewielka lista która może przyda się przy tworzeniu nowych aktualizacji do gry.
×
×
 • Create New...