Jump to content
Sign in to follow this  
kulka123-karinap

mniejsze doswiadczenie

Recommended Posts

Witam graczy Fishing Planet ,mam pewien problem bo gram na PS4 i mam już poziom 30,ale jak łowie ryby i jest pokazane ile dostałam doświadczenia to mam przy tym pasku dwie czerwone strzałki przy złowionej rybie drapieżnej.Proszę o pomoc.

Punkty XP zalicza Ci prawidłowo jak za rybe napisano. Strzałki czerwone lub zielone przy punktach XP aktualnie złapanej ryby podają czy jest ono mniejsze czy większe od średniej dotychczas przez Nas zdobywanej.

• Like 1

Ja też ten sam problem mam na PS4, pisałem do supportu to odpisali mi że " czerwone strzałki oznaczają redukcję XP, ponieważ sprzęt był zbyt ciężki dla tej ryby". A więc, jeżeli ja używam Pro Angler sport bundle jest tam 5 wędek, to tylko 1 2 i 3 się nadają na łowisku Samotna gwiazda a 4 i 5 już nie. One są na większe ryby. Gdy byłem na łowisku Everglades poziom 18 to 4 i 5 wędka była nie odpowiednia. dostawałem expa mniej (trzy strzałki czerwone <<<) niż na mapie pierwszej (samotna gwiazda). No ale łowienie trzecią czy drugą jest niewykonalne przynajmniej u mnie. Trzecia wędka się złamała, a wcześniej kołowrotek strzelił. w drugiej też coś poszło no i o dziwo czwarta tak samo się zepsuła. więc na pierwszej nie było sensu próbować, a na 5-tej ryby 8 kg bez problemu szło łowić, tylko exp mały. Może ktoś wie jaki tam byłby odpowiedni sprzęt?

Edited by DragoSwd